طراحی وب سایت فروشگاهی

برای افراد و مجموعه هایی که کالای فیزیکی یا خدماتی را می‌فروشند، داشتن یک فروشگاه اینترنتی همیشه جزو ایده‌آل ترین و بهترین گزینه ها برای فروش بوده است. اهمیت این موضوع زمانی پررنگ تر شد که پس از شیوع کرونا، تعداد قابل توجهی از کسب و کارهای فیزیکی ناچار به تعطیل کردن مراکز خود شدند. درست در همین زمان بود که صاحبان کالا و خدمات به فکر راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود افتادند.

شاید برای بسیاری از این افراد، اینستاگرام، به دلیل رایگان بودن، اولین گزینه برای فروش اینترنتی باشد. اما باید در نظر داشت که این پلتفرم، یک بستر خارجی بوده که هر زمان امکان مسدود شدن بر اساس فیلترینگ داخلی یا خارجی را دارد. علاوه بر این، سیاست های سختگیرانه این پلتفرم در بحث تولید محتوا، منجر به بسته شدن حساب های کاربری متعددی طی این چند سال شده است. درنتیجه، اتکای مطلق به این پلتفرم، می‌تواند خطراتی بسیار جدی برای آینده کسب و کار شما داشته باشد.

به همین دلایل است که داشتن یک وب سایت فروشگاهی که تمام مالکیت و قواعد آن برای شما و در اختیار شماست، مطمئن ترین و امن ترین راه فروش کالا و خدمات به صورت اینترنتی است. شما در وب سایت فروشگاهی خود می‌توانید برخلاف محدودیت های اینستاگرام، برای محصولات خود دسته بندی تعریف کرده، به صورت خودکار از تخفیف های فصلی استفاده کرده، پرداخت اینترنتی داشته، و بسیاری امکانات دیگر به فروشگاه خود اضافه کنید!

اگر شما هم تصمیم خود را برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی گرفته اید، از طریق فرم موجود در انتهای همین صفحه، درخواست خود را ارسال کنید.

شروع قیمت از

۲۲.۸۰۰.۰۰۰ تومان

پرسش های رایج

در طراحی وب سایت، از چه تکنولوژی و زبان برنامه نویسی استفاده می‌شود؟

در تمامی خدمات طراحی وب سایت، از زبان PHP، و به طور دقیق تر، از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می‌شود که بر پایه همین زبان ایجاد شده است.

استفاده از سیستم مدیریت محتوای آماده، برای صرفه جویی در زمان و هزینه پیاده سازی خدمات است. چراکه طراحی و برنامه نویسی اختصاصی وب سایت، به زمان بیشتری نیاز داشته، و بسیار هزینه‌بر تر خواهد بود.

پشتیبانی رایگان به چه معنی و شامل چه مواردی است؟

پشتیبانی رایگان به معنی ارائه خدمات پس از فروش بدون دریافت هزینه است.

به طور دقیق تر، پشتیبانی رایگان، شامل بررسی و رفع ایرادات و خطاهای سیستمی است که احتمالاً بر اثر اختلالات نرم افزاری و یا اشتباه کاربر، در سایت رخ خواهند داد.

مدت زمان پشتیبانی قابل تمدید است؟

بله. پس از پایان دوره ۶ ماهه رایگان، در صورت نیاز و درخواست شما، این مدت در قالب یک قرارداد پشتیبانی به مدت یک سال و با هزینه ای معادل ۳۰% هزینه اولیه راه اندازی وب سایت شما قابل تمدید است.

بدیهیست در صورت پایان مدت پشتیبانی و عدم تمدید آن، مسئولیت نگهداری وب سایت و رفع ایرادات و خطاهای احتمالی آن بر عهده شما خواهد بود.

مراحل انجام سفارش چگونه است؟

  • ابتدا شما از طریق فرم موجود در این صفحه، درخواست خود را ارسال می‌کنید.
  • در ادامه و پس از صحبت های تلفنی و یا حضوری، درخواست و نیازهای شما برآورد شده، و یک پیش نویس از قرارداد بهمراه چند نمونه وب سایت آماده خدمت شما ارائه می‌شود.
  • پس از توافق، امضای قرارداد، و انتخاب یک نمونه وب سایت آماده، لیستی از محتوای موردنیاز برای درج هنگام راه اندازی وب سایت خدمت شما ارائه می‌شود.
  • کار آماده سازی نمونه انتخابی شما آغاز شده، و محتوای دریافتی به صورت همزمان در وب سایت درج خواهد شد. پس از آماده سازی اولیه، یک پیش نمایش از وب سایت خدمت شما ارائه می‌شود.
  • در صورت تأیید نهایی شما، وب سایت به صورت رسمی راه اندازی و تحویل داده خواهد شد.

آیا شیوه استفاده از پنل وب سایت را آموزش می‌دهید؟

بله. البته باید به این نکته اشاره کرد که درج محتوای اولیه در وب سایت هنگام آماده سازی اولیه، بر عهده من است.

برای مدیریت وب سایت پس از تحویل نهایی، شما ۲ رویکرد خواهید داشت:

  • در صورتیکه قصد داشته باشید شخصاً وب سایت و محتوای آن را مدیریت کنید، من یک آموزش ویدئویی در خصوص شیوه استفاده از بخش های مختلف پنل وب سایت و مدیریت محتوا آماده خواهم کرد تا با مشاهده آن ویدئو، به اندازه موردنیاز این موارد را فرا بگیرید.
  • در صورت نیاز می‌توانید تمامی این موارد را به من بسپارید. در این حالت، من در قبال دریافت هزینه ای جداگانه که کاملاً با توجه به میزان تولید محتوا در وب سایت شما خواهد بود، مسئولیت مدیریت وب سایت شما و محتوای آن را بر عهده خواهم گرفت.

ویژگی های عمومی خدمات طراحی وب سایت

پشتیبانی 6 ماهه رایگان

پشتیبانی ۶ ماهه رایگان

پشتیبانی فنی رایگان از تمامی خطاهای سیستمی احتمالی به مدت ۶ ماه از تاریخ تحویل

هاست و دامنه رایگان

هاست و دامنه رایگان

استفاده از پنل های هاستینگ قدرتمند cPanel برای مدت یکسال به صورت رایگان

طراحی واکنشگرای سایت

طراحی واکنشگرای سایت

طراحی سایت های واکنشگرا برای نمایش بهینه در نمایشگرهایی همچون تبلت و موبایل

مشاوره فنی رایگان

مشاوره فنی رایگان

مشاوره فنی رایگان پیش از اجرای پروژه، جهت ارزیابی هرچه دقیق تر نیازهای شما

امنیت پیشرفته

امنیت پیشرفته

برقراری امنیت وب سایت در سطح پیشرفته جهت جلوگیری از هرگونه آلودگی و نفوذ امنیتی

بروز رسانی مستمر

بروز رسانی مستمر

بروز رسانی مداوم وردپرس و پلاگین های مورد استفاده جهت حفظ صحت عملکرد وب سایت

همین حالا سفارش دهید