طراحی وب سایت وکلا

یکی از ارکان تضمین موفقیت در هر حرفه ای، همگام شدن با ابزار و تکنولوژی های روز دنیاست.
با وجود ماهیت فیزیکی حرفه وکالت، در چند سال اخیر شاهد فعالیت های گسترده فعالان این حوزه در فضای مجازی و دنیای وب بوده ایم. همین امر نشان دهنده اهمیت و پتانسیل غیرقابل انکار دنیای وب، و تأثیر آن بر افزایش بازخورد کسب و کارها و مشاغل است. اگر کلمات کلیدی مرتبط با وکالت را در موتورهای جستجو وارد کنید، متوجه می‌شوید که تعداد قابل توجهی از وکلا، به این امر پی برده و فعالیت های خود را در فضای مجازی آغاز کرده اند.

برای بسیاری از کسب و کارها، اینستاگرام، با توجه به رایگان بودن استفاده از آن، اولین گزینه برای شروع فعالیت بر بستر وب بوده است. اما برای مشاغلی مثل وکالت، که وجهه بسیار رسمی تر و جدی تری در جامعه دارند، صرفاً داشتن یک صفحه در اینستاگرام کافی نیست.
داشتن یک وب سایت، چه به عنوان یک وکیل و چه به عنوان یک موسسه حقوقی، یکی از ملزومات فعالیت های مجازی شماست. چراکه چنین وب سایتی، تمامی محدودیت های اینستاگرام را نادیده گرفته، و فضا و امکانات بسیار بیشتری را برای شما فراهم می‌کند، تا به معرفی و توسعه حرفه خود بپردازید. شما در وب سایت خود می‌توانید مسائل حقوقی روز را آموزش داده، مشاوره آنلاین به متقاضیان ارائه داده، و بسیاری امکانات دیگر داشته باشید.

اگر شما هم به اهمیت داشتن یک وب سایت در این زمینه کاری پی بردید، می‌توانید با استفاده از فرم موجود در انتهای همین صفحه، درخواست خود برای راه اندازی وب سایت را ارسال کنید.

شروع قیمت از

۹.۱۰۰.۰۰۰ تومان

پرسش های رایج

در طراحی وب سایت، از چه تکنولوژی و زبان برنامه نویسی استفاده می‌شود؟

در تمامی خدمات طراحی وب سایت، از زبان PHP، و به طور دقیق تر، از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می‌شود که بر پایه همین زبان ایجاد شده است.

استفاده از سیستم مدیریت محتوای آماده، برای صرفه جویی در زمان و هزینه پیاده سازی خدمات است. چراکه طراحی و برنامه نویسی اختصاصی وب سایت، به زمان بیشتری نیاز داشته، و بسیار هزینه‌بر تر خواهد بود.

پشتیبانی رایگان به چه معنی و شامل چه مواردی است؟

پشتیبانی رایگان به معنی ارائه خدمات پس از فروش بدون دریافت هزینه است.

به طور دقیق تر، پشتیبانی رایگان، شامل بررسی و رفع ایرادات و خطاهای سیستمی است که احتمالاً بر اثر اختلالات نرم افزاری و یا اشتباه کاربر، در سایت رخ خواهند داد.

مدت زمان پشتیبانی قابل تمدید است؟

بله. پس از پایان دوره ۶ ماهه رایگان، در صورت نیاز و درخواست شما، این مدت در قالب یک قرارداد پشتیبانی به مدت یک سال و با هزینه ای معادل ۳۰% هزینه اولیه راه اندازی وب سایت شما قابل تمدید است.

بدیهیست در صورت پایان مدت پشتیبانی و عدم تمدید آن، مسئولیت نگهداری وب سایت و رفع ایرادات و خطاهای احتمالی آن بر عهده شما خواهد بود.

مراحل انجام سفارش چگونه است؟

  • ابتدا شما از طریق فرم موجود در این صفحه، درخواست خود را ارسال می‌کنید.
  • در ادامه و پس از صحبت های تلفنی و یا حضوری، درخواست و نیازهای شما برآورد شده، و یک پیش نویس از قرارداد بهمراه چند نمونه وب سایت آماده خدمت شما ارائه می‌شود.
  • پس از توافق، امضای قرارداد، و انتخاب یک نمونه وب سایت آماده، لیستی از محتوای موردنیاز برای درج هنگام راه اندازی وب سایت خدمت شما ارائه می‌شود.
  • کار آماده سازی نمونه انتخابی شما آغاز شده، و محتوای دریافتی به صورت همزمان در وب سایت درج خواهد شد. پس از آماده سازی اولیه، یک پیش نمایش از وب سایت خدمت شما ارائه می‌شود.
  • در صورت تأیید نهایی شما، وب سایت به صورت رسمی راه اندازی و تحویل داده خواهد شد.

آیا شیوه استفاده از پنل وب سایت را آموزش می‌دهید؟

بله. البته باید به این نکته اشاره کرد که درج محتوای اولیه در وب سایت هنگام آماده سازی اولیه، بر عهده من است.

برای مدیریت وب سایت پس از تحویل نهایی، شما ۲ رویکرد خواهید داشت:

  • در صورتیکه قصد داشته باشید شخصاً وب سایت و محتوای آن را مدیریت کنید، من یک آموزش ویدئویی در خصوص شیوه استفاده از بخش های مختلف پنل وب سایت و مدیریت محتوا آماده خواهم کرد تا با مشاهده آن ویدئو، به اندازه موردنیاز این موارد را فرا بگیرید.
  • در صورت نیاز می‌توانید تمامی این موارد را به من بسپارید. در این حالت، من در قبال دریافت هزینه ای جداگانه که کاملاً با توجه به میزان تولید محتوا در وب سایت شما خواهد بود، مسئولیت مدیریت وب سایت شما و محتوای آن را بر عهده خواهم گرفت.

ویژگی های عمومی خدمات طراحی وب سایت

پشتیبانی 6 ماهه رایگان

پشتیبانی ۶ ماهه رایگان

پشتیبانی فنی رایگان از تمامی خطاهای سیستمی احتمالی به مدت ۶ ماه از تاریخ تحویل

هاست و دامنه رایگان

هاست و دامنه رایگان

استفاده از پنل های هاستینگ قدرتمند cPanel برای مدت یکسال به صورت رایگان

طراحی واکنشگرای سایت

طراحی واکنشگرای سایت

طراحی سایت های واکنشگرا برای نمایش بهینه در نمایشگرهایی همچون تبلت و موبایل

مشاوره فنی رایگان

مشاوره فنی رایگان

مشاوره فنی رایگان پیش از اجرای پروژه، جهت ارزیابی هرچه دقیق تر نیازهای شما

امنیت پیشرفته

امنیت پیشرفته

برقراری امنیت وب سایت در سطح پیشرفته جهت جلوگیری از هرگونه آلودگی و نفوذ امنیتی

بروز رسانی مستمر

بروز رسانی مستمر

بروز رسانی مداوم وردپرس و پلاگین های مورد استفاده جهت حفظ صحت عملکرد وب سایت

همین حالا سفارش دهید