طراحی وب سایت پزشکی

با توجه به افزایش مراکز پزشکی، درمانی و زیبایی، چه به صورت مجتمع و چه به صورت شخصی، نیاز به حضور فعال و موفق در عرصه اینترنت در این زمینه نیز بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود. در عصری که برای آگاهی از علائم و شیوه درمان همه امراض و یا کسب اطلاعات درباره انواع خدمات زیبایی، به اینترنت و وب سایت های مرتبط رجوع می‌کنیم، داشتن یک وب سایت پزشکی برای مجموعه های درمانی، بیمارستان ها، و پزشکان فعال در زمینه های مختلف، تاثیر بسزا و چشمگیری در رونق کسب و کار خواهد داشت.

در چنین حالتی و زمانی که بازار هدف، به دنبال یک پزشک متخصص، یا یک مرکز درمانی با امکانات مورد نظر خود است، افراد و مجموعه هایی موفق تر خواهند بود، که بیشتر و پیشتر از همکاران و رقبای خود در بستر اینترنت و نتایج جستجو دیده شده، و خدمات و نمونه کارهای موفق خود را به بهترین شکل و به صورت غیرحضوری، به مشتریان خود نمایش دهند.

علاوه بر این، در یک وب سایت پزشکی، شما قادر خواهید بود آموزش های عمومی و یا تخصصی در حیطه کاری خود را ارائه داده، و یا در صورت نیاز، اقدام به ارائه مشاوره و نوبت دهی آنلاین از طریق وب سایت کنید.

با آگاهی از میزان رقابت در این عرصه، و نیاز مبرم پزشکان و مجموعه های درمانی، من آماده ارائه خدمات طراحی سایت پزشکی به شما عزیزان هستم. تنها کافیست درخواست خود را از طریق فرم موجود در انتهای همین صفحه ارسال کنید.

شروع قیمت از

۱۴.۲۰۰.۰۰۰ تومان

پرسش های رایج

در طراحی وب سایت، از چه تکنولوژی و زبان برنامه نویسی استفاده می‌شود؟

در تمامی خدمات طراحی وب سایت، از زبان PHP، و به طور دقیق تر، از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می‌شود که بر پایه همین زبان ایجاد شده است.

استفاده از سیستم مدیریت محتوای آماده، برای صرفه جویی در زمان و هزینه پیاده سازی خدمات است. چراکه طراحی و برنامه نویسی اختصاصی وب سایت، به زمان بیشتری نیاز داشته، و بسیار هزینه‌بر تر خواهد بود.

پشتیبانی رایگان به چه معنی و شامل چه مواردی است؟

پشتیبانی رایگان به معنی ارائه خدمات پس از فروش بدون دریافت هزینه است.

به طور دقیق تر، پشتیبانی رایگان، شامل بررسی و رفع ایرادات و خطاهای سیستمی است که احتمالاً بر اثر اختلالات نرم افزاری و یا اشتباه کاربر، در سایت رخ خواهند داد.

مدت زمان پشتیبانی قابل تمدید است؟

بله. پس از پایان دوره ۶ ماهه رایگان، در صورت نیاز و درخواست شما، این مدت در قالب یک قرارداد پشتیبانی به مدت یک سال و با هزینه ای معادل ۳۰% هزینه اولیه راه اندازی وب سایت شما قابل تمدید است.

بدیهیست در صورت پایان مدت پشتیبانی و عدم تمدید آن، مسئولیت نگهداری وب سایت و رفع ایرادات و خطاهای احتمالی آن بر عهده شما خواهد بود.

مراحل انجام سفارش چگونه است؟

  • ابتدا شما از طریق فرم موجود در این صفحه، درخواست خود را ارسال می‌کنید.
  • در ادامه و پس از صحبت های تلفنی و یا حضوری، درخواست و نیازهای شما برآورد شده، و یک پیش نویس از قرارداد بهمراه چند نمونه وب سایت آماده خدمت شما ارائه می‌شود.
  • پس از توافق، امضای قرارداد، و انتخاب یک نمونه وب سایت آماده، لیستی از محتوای موردنیاز برای درج هنگام راه اندازی وب سایت خدمت شما ارائه می‌شود.
  • کار آماده سازی نمونه انتخابی شما آغاز شده، و محتوای دریافتی به صورت همزمان در وب سایت درج خواهد شد. پس از آماده سازی اولیه، یک پیش نمایش از وب سایت خدمت شما ارائه می‌شود.
  • در صورت تأیید نهایی شما، وب سایت به صورت رسمی راه اندازی و تحویل داده خواهد شد.

آیا شیوه استفاده از پنل وب سایت را آموزش می‌دهید؟

بله. البته باید به این نکته اشاره کرد که درج محتوای اولیه در وب سایت هنگام آماده سازی اولیه، بر عهده من است.

برای مدیریت وب سایت پس از تحویل نهایی، شما ۲ رویکرد خواهید داشت:

  • در صورتیکه قصد داشته باشید شخصاً وب سایت و محتوای آن را مدیریت کنید، من یک آموزش ویدئویی در خصوص شیوه استفاده از بخش های مختلف پنل وب سایت و مدیریت محتوا آماده خواهم کرد تا با مشاهده آن ویدئو، به اندازه موردنیاز این موارد را فرا بگیرید.
  • در صورت نیاز می‌توانید تمامی این موارد را به من بسپارید. در این حالت، من در قبال دریافت هزینه ای جداگانه که کاملاً با توجه به میزان تولید محتوا در وب سایت شما خواهد بود، مسئولیت مدیریت وب سایت شما و محتوای آن را بر عهده خواهم گرفت.

ویژگی های عمومی خدمات طراحی وب سایت

پشتیبانی 6 ماهه رایگان

پشتیبانی ۶ ماهه رایگان

پشتیبانی فنی رایگان از تمامی خطاهای سیستمی احتمالی به مدت ۶ ماه از تاریخ تحویل

هاست و دامنه رایگان

هاست و دامنه رایگان

استفاده از پنل های هاستینگ قدرتمند cPanel برای مدت یکسال به صورت رایگان

طراحی واکنشگرای سایت

طراحی واکنشگرای سایت

طراحی سایت های واکنشگرا برای نمایش بهینه در نمایشگرهایی همچون تبلت و موبایل

مشاوره فنی رایگان

مشاوره فنی رایگان

مشاوره فنی رایگان پیش از اجرای پروژه، جهت ارزیابی هرچه دقیق تر نیازهای شما

امنیت پیشرفته

امنیت پیشرفته

برقراری امنیت وب سایت در سطح پیشرفته جهت جلوگیری از هرگونه آلودگی و نفوذ امنیتی

بروز رسانی مستمر

بروز رسانی مستمر

بروز رسانی مداوم وردپرس و پلاگین های مورد استفاده جهت حفظ صحت عملکرد وب سایت

همین حالا سفارش دهید