مشتریان

مشتریان و مجموعه هایی که با آنها همکاری داشته‌ام

مجموعه هایی که در این قسمت مشاهده می‌کنید، برخی از شرکت ها و موسسه هایی هستند که در طول دوران فعالیتم با آنها همکاری داشتم. بخش قابل توجهی از این همکاری ها مربوط به راه اندازی و بازطراحی وب سایت های این مجموعه ها، و یا برنامه نویسی پنل مشتریان/کارمندان برای آنها بوده است.

این شرکت ها و موسسه ها، همگی از بزرگ ترین و مطرح ترین نام های صنعت و زمینه کاری خود بوده، و جلب اعتماد و همکاری با آنها باعث افتخار من است.

برخی از فعالیت های اخیر

فروشگاه آرسامد

پیاده سازی فروشگاه آنلاین پوشاک زنانه و دخترانه آرسامد که با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس انجام داده ام.

وب سایت شرکت بازرگانی دمیرگران

طراحی اختصاصی و پیاده سازی وب سایت شرکت بازرگانی دمیرگران، فعال در زمینه واردات و صادرات فلزات آهنی و غیرآهنی، محصولات شیمیایی، و مشتقات نفتی، که با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس انجام داده ام.

فروشگاه های زنجیره ای وال مارکت

طراحی و پیاده سازی صفحات جانبی وب سایت فروشگاه های زنجیره ای وال مارکت که به صورت استاتیک با استفاده از زبان HTML برای این مجموعه انجام شد.

شرکت صنعتی سهیل گاز

همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ شایگان در بازطراحی وب سایت شرکت صنعتی سهیل گاز با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس انجام شده است.

فروشگاه هومی شاپ

راه اندازی فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و اکسسوری هومی شاپ که با سیستم مدیریت محتوای وردپرس انجام شده است.

قالب HTML شرکتی Loshan

طراحی قالب HTML تک صفحه شرکتی Loshan که برای فروش در یکی از معروف ترین مارکت های جهان به نام Template Monster انجام دادم.

قالب HTML شخصی Kyan

طراحی قالب HTML تک صفحه شخصی Kyan که برای فروش در یکی از معروف ترین مارکت های جهان به نام Template Monster انجام دادم.