خدمات

خدماتی که با بالاترین کیفیت و بهترین پشتیبانی ارائه می‌دهم

طراحی وب سایت شرکتی

اگر شرکت، سازمان، موسسه، گروه، و یا به طور کلی کسب و کاری دارید که به صورت یک مجموعه فعالیت کرده و خدمات مشخصی به مشتریان ارائه می دهد، یک وب سایت شرکتی بهترین گزینه برای شماست تا بتوانید مجموعه، سوابق و خدمات خود را به بهترین شکل معرفی کرده و از آن طریق جذب مشتری داشته باشید.

طراحی وب سایت شخصی

وب سایت شخصی برای افرادی مناسب است که به صورت انفرادی فعالیت کرده، و قصد دارند از طریق وب سایت خود، یک کارت ویزیت آنلاین داشته و تخصص و سوابق خود را معرفی کنند. این نوع وب سایت، برای هنرمندان، برنامه نویسان، مهندسین، و به طور کلی افرادی که به صورت پروژه ای و مستقل کار می کنند، گزینه مناسبی است.

طراحی وب سایت وکلا

با توجه به پر رنگ تر شدن نقش فضای مجازی و دنیای وب در گسترش مشاغل، وکلا جزو افراد و اصنافی هستند که به استفاده از وب سایت و شبکه های اجتماعی رو آورده اند. اگر شما هم در این صنف فعالیت دارید، راه اندازی یک وب سایت برای معرفی تخصص، سوابق و خدمات، نقش به سزایی در رونق حرفه شما خواهد داشت.

طراحی وب سایت پزشکی

طی چند سال اخیر، میزان جستجو برای خدمات مختلف پزشکی، درمانی و زیبایی در وب افزایش چشمگیری داشته است. همین امر باعث شده تا پزشکان و متخصصینی که حضور فعالی در بستر وب دارند، بسیار بیشتر از سایر همکاران خود شناخته شوند. در حال حاضر، داشتن یک وب سایت برای فعالین این حوزه، جزو ملزومات است.

طراحی وب سایت فروشگاهی

اهمیت و تأثیر داشتن یک وب سایت فروشگاهی در افزایش فروش محصول و خدمات، در عصر حاضر و به خصوص پس از شیوع کرونا، بر هیچ کس پوشیده نیست. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید که می خواهید آنها را به فروش برسانید، وب سایت فروشگاهی، موثرترین، آسان ترین، و ارزان ترین راه برای این کار محسوب می شود.

آموزش طراحی وب سایت

اگر قصد دارید طراحی وب سایت و کسب درآمد از طریق راه اندازی وب سایت را یاد بگیرید، به شما آموزش می دهم که چطور با استفاده از زبان های کدنویسی HTML و CSS طراحی قالب کرده، و یا با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و پلاگین های مطرح آن، برای مشتریان خود، وب سایت راه اندازی کنید.

مشاوره طراحی وب سایت

برای راه اندازی اولیه وب سایت، و یا بازطراحی وب سایتی که از پیش داشته اید، آگاهی از جزئیات کار و آشنایی با استانداردهای وب، اهمیت انکارناپذیری دارد. با دریافت خدمات مشاوره طراحی وب سایت از من، می‌توانید درست ترین انتخاب را در این مسیر داشته، و از ضرر و زیان های احتمالی جلوگیری کنید.

طراحی وب سایت اقساطی

با افزایش نرخ تورم و قیمت ها، پرداخت هزینه های چند میلیونی طراحی وب سایت نیز برای کارفرمایان عزیز بسیار سخت می‌شود. من با ارائه خدمات طراحی وب سایت اقساطی این امکان را فراهم می‌کنم که شما هزینه طراحی وب سایت را طی چند قسط و به صورت ماهیانه پرداخت نمایید.